Ömer Kutlu ev biracılığı hakkında bilgiler veriyor.

Bira Kiti İncelemeleri

Ev biracılığı, özellikle de kit ile bira yapımı konusuna gönül vermiş bir avuç bira sevdalısından birisi Ömer Kutlu.  Nam-ı diğer “Birader”. Bira kiti incelemeleri hakkında hazırladığı videolar ile yeni başlayanlara yol gösteriyor. Türkçe yazılı kaynak sorunu gün geçtikçe azalıyor ve yavaş yavaş ulaşılabilir kaynak sayısı artıyor. Bizzat tecrübe etmiş bir ev biracısı tarafından hazırlanan bu videolar yeni başlayanlar için kolaylıkla öğrenme olanağı sunuyor. Evde bira yapımı hakkında temel sorular, evde bira yapımına giriş,  bira tadımı, şişe kapaklama, uygulamalı bira yapımı gibi bir çok farklı bölümden oluşan videoları izleyerek aklınızdaki sorulara cevap bulabilir, ev biracılığı hakkında fikir edinebilirsiniz.

 

Emekleri için Birader’e teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Türkçe yazılı kaynak sorunu gün geçtikçe azalsa ve yavaş yavaş ulaşılabilir kaynak sayısı artsa da, hem bizzat tecrübe etmiş bir ev biracısı olması, hem de görsel iletişimin gücü sayesinde bu videolar yeni başlayanlar için kolaylıkla öğrenme olanağı sunuyor. Bira kiti incelemeleri videolarını keyifle izleyebilirsiniz.

Farklı bölümlerden oluşan videoları izleyerek aklınızdaki sorulara cevap bulabilir, bira kiti incelemeleri hakkında fikir edinebilirsiniz.

 

Bira kiti incelemeleri hakkında hazırladığı videolar ile yeni başlayanlara yol gösteriyor. Türkçe yazılı kaynak sorunu gün geçtikçe azalıyor ve yavaş yavaş ulaşılabilir kaynak sayısı artıyor. Bizzat tecrübe etmiş bir ev biracısı tarafından hazırlanan bu videolar yeni başlayanlar için kolaylıkla öğrenme olanağı sunuyor. Evde bira yapımı hakkında temel sorular, evde bira yapımına giriş,  bira tadımı, şişe kapaklama, uygulamalı bira yapımı gibi bir çok farklı bölümden oluşan videoları izleyerek aklınızdaki sorulara cevap bulabilir, ev biracılığı hakkında fikir edinebilirsiniz.

Bir de buna bakın

Evde Fermente Turşu Yapımı

Sağlıklı ve dengeli beslenmek isteyenlerin yeni tercihi fermente turşu. Klasik turşu yapım mantığında olduğu gibi, …

Bir cevap yazın

Powered by themekiller.com